HAKKIMIZDA

     Polat Hukuk Bürosu, 2004 yılında ŞANLIURFA merkezli olarak kurulmuş olup, tüm Türkiye çapında faaliyet göstermektedir. Büromuz kurulduğu günden bu yana kazanmış olduğu tecrübe ve birikimlerle hızla gelişmekte ve müvekkillerine geniş kapsamlı, artı değer katacak şekilde hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri vermektedir.

         Türkiye'de bir çok ilde irtibat ve faaliyet ortağı hukuk büroları ile çalışan, POLAT HUKUK  etkili hukuk şirketlerinden biri olma yolunda emin adımlarla yürümektedir.

     POLAT HUKUK; günümüz dünyasında hızla gelişen hukuk kurallarını yakından takip eden, pratik çözümlerle ülkesine ve müvekkillerine başarılı bir şekilde hizmet etmeyi amaçlamıştır.

     POLAT HUKUK; çeşitli hukuk dallarında sunduğu danışmanlık hizmetleri sayesinde üst düzey kaliteyi yakalamaktan kıvanç duymaktadır.

     POLAT HUKUK;  yargılamanın her safhasında, zamanında ve detaylı olarak müvekkillerini bilgilendirmeyi kendisine ilke edinmiştir. Müvekkil avukat ilişkisinin güvenilirliği ve yakınlığı, POLAT HUKUK için hem davaların hem de danışmanlıkların yürütülmesi ve sonuçlandırılması açısından önem arz etmektedir.